My, jako prezent wybralibyśmy lane perfumy, a co Ty o tym sądzisz? 0

 

 My, jako prezent wybralibyśmy lane perfumy, a co Ty o tym sądzisz?

Dzisiejsze rozważania będą poświęcone kupowaniu perfum jako prezent na przeróżne okazje, począwszy od tych najbardziej popularnych, jak urodziny czy święta Bożego Narodzenia, a zakończywszy na upominku bez okazji, który kupujemy od tak, aby przypomnieć bliskiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. Dla niektórych ludzi obdarowywanie się prezentami to obowiązek, a zakup upominków traktowany jest jak czynność, którą należy wykonać i uff.. z głowy. Mamy jednak nadzieję, że Ty, droga czytelniczko należysz do tej grupy, której kupowanie prezentów sprawia radość.

My, jako prezent wybralibyśmy lane perfumy, a co Ty o tym sądzisz?

 

Przedstawię nasze argumenty, które przemawiają na korzyść nalewanych perfum, a Ty, jeśli masz inne zdanie, albo chciałabyś coś dodać od siebie, podziel się z nami swoją opinią w komentarzu.

Po pierwsze, nie zawsze dysponujemy dużym zapasem gotówki, która ma być przeznaczona na zakup prezentów, ten problem dotyczy przede wszystkim osób, których rodziny oraz bliscy krewni stanowią bardzo liczne grono. Lane perfumy są przystępne cenowo, można wręcz powiedzieć, że są dostępne na każdą kieszeń. Nie każdego stać na wydanie paru setek na oryginalny perfum, a te nalewane, nie są ani odrobinę gorsze. Warto kupić nalewane perfumy, gdyż każdy z nas ceni dobre zapachy i lubi ładnie pachnieć. Nie od dzisiaj znane nam są szczególne właściwości danych aromatów i esencji. My jednak skupimy się na tym, że poprawiają nam humor, pozwalają czuć się dobrze i stanowią ostatni element (co nie znaczy, że najmniej ważny) naszego wizerunku.

 

 

Po drugie, lane perfumy prezentują się tak samo dobrze, jak każdy inny zapach, może faktycznie flakony nie są aż tak oryginalne i wyszukane, ale prezentują się naprawdę ładnie. Obdarowywana osoba z pewnością może użyć ich jako ozdoby w sypialni czy łazience (oczywiście pod warunkiem, że znajdują się w zaciemnionym miejscu). Flakonik ma prosty kształt, wręcz nawet odrobinę filuterny, prostota, wykonana w dobrym stylu, można rzec.

Kupując przystępny cenowo prezent w postaci lanych perfum ułatwiamy obdarowywanej osobie zadanie, gdyż nie będzie ona musiała odwdzięczać się równie drogim upominkiem.

Decydując się na lane perfumy można mimochodem rozpocząć rozmowę na ten temat (pamiętasz, zachęcaliśmy Cię do rozmów o perfumach w ciągu każdego dnia). Na pewno nie musisz pytać wprost „Mamo, jaki chciałabyś dostać zapach?” to nie o to nam chodzi… Możesz wspomnieć, że wypróbowałaś ostatnio nowy perfum, który Ci się spodobał i zapytać o opinię, wspomnieć o nutach zapachowych, które się składają na kompozycję i delikatnie podpytać jakie nuty zapachowe ceni dana osoba. Naprawdę łatwo jest się zorientować jakie zapachy konkretna osoba lubi, a potem wystarczy już wejść na stronę perfumerii internetowej i przeczytać kilka opisów… Prezent gotowy!

 

Dla osób, które tak naprawdę nie wiedzą czego chcą, a zdecydowały się na zakup lanych perfum, możemy polecić zakładkę bestsellery, które jak sama nazwa wskazuje zawiera pozycje, które sprzedajemy najczęściej, a co za tym idzie, przypadły do gustu jak największej ilości osób. Czasem nie warto silić się na oryginalność, a zdecydować się na sprawdzone, skuteczne rozwiązania, gdyż wtedy ciężko jest popełnić gafę.

 

Chcieliśmy jeszcze zaznaczyć, że czasem warto sprezentować coś dla ukochanej osoby, nawet jeśli nie ma ku temu szczególnej okazji. Przyjście do domu z bukietem kwiatów to fajny pomysł, ale przyjście do domu z lanym perfum to pomysł jeszcze lepszy. W naszym mniemaniu, tutaj mam nadzieję, że się z nami zgodzisz, każdy dzień jest warty obdarowania najbliższych prezentami, czy to męża, dlatego, że pomaga w codziennych obowiązkach i jest wspaniałym ojcem dla Twoich dzieci, albo dla córki, gdyż nawet w tak trudnym okresie jej życia, jakim jest dorastanie, wciąż się dobrze uczy i cały czas traktuje Cię jak przyjaciółkę. Można by wymieniać i wymieniać powody, dla których powinnaś obdarować lanymi perfumami swoich bliskich, jednakże najważniejszym jest podziękowanie za to, że są w Twoim życiu i Cię kochają.

 

Kończąc nasze rozmówki (które mamy nadzieję przekonały Cię do sięgnięcia po lane perfumy jako prezent) chcieliśmy zaznaczyć, iż od czasu do czasu powinnaś zrobić prezent samej sobie, gdyż jeśli Ty nie docenisz samej siebie, inni też tego nie zrobią. Nie nakłaniamy Cię, żebyś wydała wszystkie oszczędności i poleciała na Hawaje, ale mały perfumik, jeszcze nikomu nie zaszkodził ☺ Tak, wiemy, że są ważniejsze wydatki, ale po spryskaniu się ulubionym zapachem, wszystkie zmartwienia odejdą w niepamięć, a humor od razu Ci się poprawi!

 

Komentarze do wpisu (0)

 Polub Nas na Facebooku   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl