Dlaczego warto wybrać lane perfumy? 0

Dlaczego warto wybrać lane perfumy?

Celem dzisiejszego artykułu jest pokazanie kilku powodów, dlaczego powinnaś wypróbować (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś) lanych perfum. Każda kobieta uwielbia perfumy, nie jesteśmy w stanie z tym walczyć, ba, nawet nie chcemy! Uwielbiamy ubrania, kosmetyki, modę… Nic w tym złego, taka jest po prostu nasza natura. Teraz jednak zapoznaj się z zaletami, jakie niesie za sobą wybór lanych perfum, niektóre z nich mogą Cię zadziwić, inne zaciekawić… ☺

 

Pierwszy  i najbardziej oczywisty powód to cena. Oryginalne zapachy są bardzo drogie i nie każdego stać na zakup ulubionych perfum, których cena wynosi czasem nawet kilkaset złotych. A nie ukrywajmy, każdy chce ładnie pachnieć i nie wydawać przy tym fortuny. Dlaczego więc nie spróbować  tańszych zamienników? Tańsze, wcale nie znaczy gorsze. Pieniądze zaoszczędzone dzięki sięgnięciu po perfumy nalewane mogą zostać przez Ciebie wykorzystane w przyjemniejsze sposób, chociażby na wyjście do kina, restauracji czy nawet wizytę u kosmetyczki.

 

Każdy z lanych perfum, który ma miejsce w szeregach perfumerii internetowej został dokładnie przemyślany, tutaj, tak samo jak w oryginałach nic nie dzieje się bez powodu. Każdy z zapachów rozwija się powoli, na samym początku do właścicielki docierają nuty głowy, czyli kompozycja aromatów, która gra tak zwane pierwsze skrzypce. Nuty głowy utrzymują się około 5 minut, co wcale nie znaczy, że są mniej ważne, gdyż z reguły to one decydują czy dany zapach się nam podoba czy też nie. W drugiej kolejności odczuwamy nuty serca, które utrzymują się na skórze około 10 do 30 minut i stanowią delikatne wprowadzenie do nut podstawy czyli najważniejszej części, która będzie towarzyszyć właścicielce przez długie godziny. Czy jesteś zaskoczona, tym, iż napisaliśmy długie godziny? Lane perfumy, mimo swojej stosunkowo niskiej ceny wciąż utrzymują się na skórze przez długie godziny, nie będziesz więc musiała sięgać po nie co parę minut. Pamiętasz o czym już kiedyś była mowa? Nawet jeśli Ty przestałaś odczuwać zapach perfum to wcale nie oznacza, że on wyparował. Wręcz przeciwnie, Ty się do niego przyzwyczaiłaś, a ludzie, którzy Cię otaczają bezustannie go czują.

 

Decydując się na nalewane perfumy możesz zaszaleć i zdecydować się na zakup kilku zapachów jednocześnie. Jest to szczególnie przydatne, jeśli nie znalazłaś jeszcze swojego Signature scent. Czym jest signature scent? To zapach, który innym kojarzy się z Twoją osobą. Zapach, który można określić jako Twoją wizytówkę, najpierw czuć zapach, po którym można rozpoznać, że za parę chwil zjawisz się Ty we własnej osobie. No właśnie kupując kilka lanych perfum, nawet wybranych przypadkowo, bądź posiłkując się ich opisami, możesz prędzej czy później trafić na ten wymarzony, ukochany perfum, który zostanie już na zawsze Twoją wizytówką.

 

Dobrze jest posiadać kilka perfum w zależności od okazji, chodzi przede wszystkim o zapachy idealne na dzień, na specjalną okazję, na spotkanie biznesowe, na randkę… Można by tak wymienić i wymieniać. Najważniejsze to nie pachnieć zawsze tak samo, gdyż perfumy wpływają na nasze zachowanie, a także na to jak się czujemy. Wybierając lane perfumy bez problemu możesz zaopatrzyć swoją kolekcję w zapachy na wszelkiego rodzaju sytuacje. A jak wiadomo, my kobiety lubimy mieć wybór, czy to w doborze garderoby czy też perfum.

 

Najważniejszym powodem dla którego powinnaś sięgnąć po lane perfumy jest dbałość, zarówno z naszej strony, jak i Twojej, aby Twój look był kompletny. To właśnie zapach, który jest z Tobą zawsze i wszędzie dopełnia Twojego wizerunku, można go nawet określić tak zwaną wisienką na torcie. Gdyż stanowi już ostatni z elementów, który dodajesz przed wyjściem z domu. Czy zdarzyło Ci się kiedyś wyjść z domu i w pośpiechu, albo po prostu z braku czasu zapomnieć skropić się zapachem? O tak… znamy to uczucie zagubienia, a nawet pustki, to tak jakby zapomnieć portfela, albo telefonu. Autentycznie odczuwasz, że czegoś Ci brakuje, że coś jest nie tak.

 

Oto kilka powodów, dlaczego naszym zdaniem nie warto przepłacać i kupować oryginalnych perfum, a zdecydować się, dać szansę tym nalewanym. Zapytaj również o opinię swoją rodzinę, koleżanki z pracy, najbliższą przyjaciółkę. Dowiedz się jakie one mają doświadczenia, podziel się swoimi własnymi, a przede wszystkim porozmawiajcie o perfumach, gdyż rozmowy te są interesujące, ciekawe i tak bardzo wciągające…

Komentarze do wpisu (0)

 Polub Nas na Facebooku   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl